Bez kategorii

Jaki jest właściwy but dla ciebie? Sandały McKinsey

Kiedy myślisz o słowie „but”, co przychodzi Ci do głowy? Wysoki, spiczasty czarny kapelusz z zielonym welonem i czerwonym piórkiem? Cóż, dla większości ludzi to byłaby pierwsza myśl, ale buty to coś więcej! Buty nie tylko utrzymują stopy w cieple i suchości, ale także pomagają poprawić postawę, równowagę i wydajność.

Typ buta, który nosisz, jest istotny dla Twojego zdrowia, jak również dla Twojego zmysłu mody. Artykuł opublikowany przez firmę DobreNarty wyjaśnia, że obuwie może mieć znaczący wpływ na to, jak się poruszamy i jak czuje się nasze ciało. Artykuł ten wyjaśnia również, dlaczego różne buty są lepsze dla różnych aktywności. Ale jakiego rodzaju butów potrzebujesz? Dowiedzmy się:

Co mają buty dla kobiet? Popularne sandały

Dopasowanie buta, w tym sandału np. firmy McKinsey jest krytycznym czynnikiem przy wyborze buta, ale jedynym sposobem, aby wiedzieć, czy but będzie pasował, jest jeśli znasz swoje pomiary stóp. Aby zmierzyć swoją stopę dla najlepiej dopasowanego buta, będziesz potrzebował taśmy mierniczej lub linijki, kawałka papieru i ołówka lub długopisu.

Umieść swoją stopę na płaskiej powierzchni, np. na ścianie, z piętą dotykającą ściany. Zmierz stopę od krawędzi pięty jak najdalej w kierunku palców za pomocą taśmy mierniczej, zaokrąglając do najbliższego pół cala. Weź ten pomiar i umieść go na górze kartki papieru. Używając ołówka lub długopisu, narysuj kontur swojej stopy.

Kształt Twojej stopy będzie nieco inny niż na rysunku, który wykonałeś, ponieważ palce będą ukryte przez Twoje palce! Kiedy już narysujesz zarys swojej stopy, możesz go użyć do określenia najlepszego dla Ciebie rozmiaru buta i szerokości.

Buty do biegania – sprawdź ofertę

Buty do biegania są wykonane do czegoś więcej niż tylko do biegania, ale jest to jeden z najlepszych sposobów na ich wykorzystanie. Biegacze powinni zawsze szukać buta, który ma dobre wsparcie łuku, szerszy przód stopy i przytulne dopasowanie.

Dobry biegacz powinien również mieć lekki spadek od pięty do palców dla bardziej naturalnego uderzenia stopy. To świetne rozwiązanie dla stóp, łydek i kolan biegacza. Uderzenie stopy biegacza powinno polegać na płynnym lądowaniu na pięcie, po którym następuje przetoczenie stopy w kierunku palców podczas kontaktu z podłożem.

You may also like...