Giant
Rowery

Giant — wszystko, co musisz wiedzieć przed zakupem

Planujesz zakup roweru i zastanawiasz się, jaki wybrać? Dobrze trafiłeś. Na rynku coraz bardziej popularne stają się rowery Giant. Uznawane są za solidne i stosunkowo tanie. Na co jednak zwrócić uwagę przy wyborze?

Dlaczego wybrać rowery Giant?

W ofercie Giant znajdziesz zarówno rowery miejskie, szosowe, elektryczne, jak i górskie.

Rowery Giant wyróżniają się tle innych rowerów przede wszystkim swoimi rowerami górskim dzięki konkurencyjnej cenie, wygodzie i solidności wykonania. Rower górski Giant jest zaprojektowany do komfortowego i bezproblemowego pokonywania tras górskich, leśnych i bagnistych. Sprawdzi się w trudnych warunkach na nierównym podłożu.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze Giant?

Przy wyborze roweru Giant, konicznie zwróć uwagę na:

  • Typ roweru — w ofercie znajdziesz rowery miejskie, szosowe oraz górskie. Dostępne są również rowery do jazdy fitees oraz bikepackingu. 
  • Rozmiar kół — rowery szosowe zazwyczaj mają 23, 25 i 28mm, podczas gdy rowery górskie mogą być mniejsze 26-29 cali. Kieruj się długością nóg oraz preferencjami jazdy.
  • Rozmiar ramy — są zarówno lekkie (ważne w przypadku rowerów miejskich), jak i wytrzymałe (kluczowe dla rowerów górskich). Najlepiej skorzystać z dostępnych tabel rozmiarów i poradników.
  • Osprzęt — ważne jest sprawdzenie dodatkowych elementów, takich jak: przerzutki, hamulce, korby. 
  • Jakość wykonania — zwróć uwagę na solidność ramy, mocowanie komponentów, wykończenie detali i jakość materiałów użytych do produkcji.
  • Budżet — najtańsze rowery znajdziesz już od kilkuset złotych. Jednak droższe modele są bardziej wytrzymałe i zaawansowane technologicznie.
Giant

Wysoka jakość materiałów i różnorodność wyboru — główne zalety rowerów Giant

Rowery Giant posiadają zaawansowany systemem przerzutek, charakteryzują się perfekcyjnie dobranymi hamulcami oraz ergonomiczną kierownicą. Dostępne są w różnych typach oraz kolorach, dzięki czemu swój idealny rower znajdą zarówno mężczyźni, jak i kobiety.

Do produkcji używane są trwałe materiały (m.in. aluminium oraz karbon). Producent oferuje hamulce hydrauliczne oraz tarczowe.

Dzięki sporemu wyborowi warto rozważyć rowery Giant przy zakupie idealnego jednośladu.

You may also like...