Odzież sportowa

Adidas Tiro – czemu wybrać akurat ten model?

Marka Adidas już od wielu lat cieszy się niesłabnącą popularnością wśród wielbicieli sportu na całym świecie. Fenomen marki tkwi w jej dopracowanych projektach, które kochają zarówno amatorzy, jak i profesjonalni sportowcy.

Adidas Tiro – ponadczasowe spodnie dresowe

Adidas Tiro (Desportivo) to odpowiedź marki na potrzeby różnych sportowców, którzy chcą uprawiać bieganie, grać w piłkę nożna i ćwiczyć na siłowni w jednym modelu spodni dresowych, bez konieczności kupowaniu wielu różnych sztuk odzieży dedykowanych do uprawiania konkretnego sportu. Adidas Tiro idealnie sprawdzi się właśnie w takich przypadkach, ale również spodnie doskonale będą się nosić na co dzień, na wyjścia do kina, parku czy z przyjaciółmi na miasto. To naprawdę bardzo funkcjonalny i uniwersalny model spodni dresowych.

Adidas Tiro i najważniejsze zalety spodni

Spodnie dresowe model Tiro zostały zaprojektowane, a następnie wykonane w taki sposób, aby pasowały na wiele różnych sylwetek. W pasie została wszyta gumka oraz dodatkowe troczki, aby każdy mógł dopasować spodnie do szerokości swojej talii. Ponadto nogawki spodni delikatnie zwężają się ku dołowi, aby nogawki nie okręcały się wokół nogi podczas biegu. Nogawki można dopasować do swoich preferencji z uwagi na fakt, iż mają one wszyte zamki na dole. Dodatkowo projektanci postanowili wyposażyć spodnie w zapisane na zamek kieszenie, do których zmieszczą się najpotrzebniejsze drobiazgi. Wzdłuż nogawek biegną trzy białe paski, które stanowią element charakterystyczny dla marki Adidas.

You may also like...