Sprzęt Sportowy

Różne typy narty Rossignol

Wszyscy, którzy stoją przed zadaniem zakupu nart mają nie lada orzech do zgryzienia. W takich sytuacjach warto zawsze stawiać na sprawdzone marki i kupować narty, które bardzo dobrze są znane w świecie sportów zimowych. Na pewno najlepszą inwestycją będzie zakup nart Rossignol.

Niezawodne na stoku

Narty Rossignol od lat znane są na całym świecie. Bardzo często są to pierwsze narty, jakie kupują osoby, które na nartach dopiero uczą się jeździć. Jakość wykonania oraz ich konstrukcja sprawiają, że narty Rossignol towarzyszą im już przez całe życie. I nie ma się co dziwić, ponieważ marka Rossignol jest producentem wysokiej klasy produktów, które wykorzystywane są zarówno przez osoby niemające doświadczenia, jak i profesjonalistów, którzy biorą udział w różnego rodzaju zawodach.

Różne typy nart Rossignol

W zależności od tego, jaki rodzaj jazdy uprawiamy, narty Rossignol ( https://www.krakowsport.pl/pol_m_Sprzet-zimowy_Narty_Narty-Rossignol-495.html) dostępne są w różnych modelach. Jednym z bardziej popularnych modeli nart Rossignol jest linia Hero Elite. Ten model nart dedykowany jest na szlaki carvingowe, gdzie liczy się moc, precyzja, a także wydajność. Linia dedykowana jest dla zaawansowanych narciarzy. Narty są bardzo lekkie, dzięki czemu też zapewniają ultra szybką jazdę, szybki skręt i dużą moc na stoku. Ponadto zastosowano w nich specjalny system Flex, który absorbuje drgania podczas zmiany terenu. Narty dzięki specyficznej budowie zapewniają też lepsze przenoszenie mocy, a także samą kontrolę podczas jazdy. Dedykowane są dla mężczyzn, którzy uprawiają zaawansowany sport.

You may also like...