Torby rowerowe na ramę
Akcesoria rowerowe

Torby rowerowe na ramę – przydatny gadżet dla cyklistów

Wybierając się w podróż rowerem czy posługując się tym pojazdem na co dzień w celu dojazdów do pracy lub na zakupy, warto zaopatrzyć się w odpowiednią torbę, która pomieści cały ekwipunek, poprawiając w ten sposób komfort jazdy. Popularnymi wśród cyklistów modelami są torby montowane na kierownicy, bagażniku lub pod siodełkiem. Zastanawiając się nad wyborem tego typu akcesoriów, dobrze jest zwrócić uwagę również na torby rowerowe na ramę zwane też sakwami.

Torby rowerowe na ramę – zalety

Torby rowerowe na ramę (dostępne m.in. na https://www.goride.pl/torebki-na-rame) cechują się przede wszystkim łatwością montażu i demontażu. Ponadto posiadają dodatkowe zalety wyróżniające je spośród innych typów toreb:

  • mieszczą wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy np. klucze, okulary, telefon, portfel,
  • wykonuje się je z solidnego i wodoodpornego materiału, więc można używać ich także podczas deszczu,
  • są poręczne, zatem łatwo w każdej chwili wyciągnąć z nich daną rzecz,
  • posiadają otwór na słuchawki, aby można było słuchać muzyki w czasie jazdy.

Dla zapewnienia rowerzyście bezpieczeństwa sakwy rowerowe na ramę wyposażone są również w elementy odblaskowe, podwójne zamki czy mocne rzepy.

Dla kogo przeznaczone są sakwy rowerowe na ramię?

Sakwy rowerowe na ramę przydadzą się zwłaszcza triatlonistom, którzy w czasie jazdy muszą sięgać po napoje i batony energetyczne. Z powodzeniem mogą używać ich także inni rowerzyści chcący chronić swoje przedmioty osobiste podczas jazdy. Jednak ze względu na małą pojemność załadunkową, torby te lepiej sprawdzają na krótsze wyprawy.

 

You may also like...