goetze
Rowery

Czy warto wybrać rowery miejskie Goetze?

Rowery miejskie służą do jazdy po miastach i terenach zurbanizowanych. Świetnie sprawdzają się w ruchu lokalnym jako środek transportu oraz jako sposób na zakupy. Szybko poruszają się po asfalcie i nawierzchniach utwardzonych. Rowery miejskie najwygodniej czują się w pozycji pionowej. Osprzęt i wyposażenie do rowerów miejskich zostały starannie dobrane tak, aby były to rowery wygodne, które pozwolą na elegancką jazdę w niemal każdą pogodę. Jaki więc rower miejski najlepiej wybrać?

Czym charakteryzują się rowery Goetze?

Goetze to polska marka rowerowa, która od ponad dekady jest kojarzona z rowerami. Jej oferta wyróżnia się na tle konkurencji wśród polskich marek rowerowych unikalnymi kształtami i bogatą kolorystyką. Rowery Goetze (tutaj) łączą w sobie atrakcyjny wygląd i funkcjonalność. Zostały opracowane z myślą o zapewnieniu optymalnego komfortu jazdy w warunkach miejskich. W ofercie rowery miejskie, trekkingowe, górskie oraz modele dziecięce. Dodatkowo każdy rower dla dorosłych podzielony jest na modele męskie i damskie.

Goetze rower

Jak dopasować rowery miejskie damskie?

Damskie rowery miejskie różnią się od męskich. Dotyczy to nie tylko proponowanego projektu, ale także różnic konstrukcyjnych. Rowery damskie, niezależnie od tego, czy interesują nas pojazdy profesjonalne, czy rekreacyjne, są zwykle mniejsze niż rowery męskie, z krótszą kierownicą, węższą kierownicą i inną konstrukcją siodełka. Dostosowanie roweru do postawy rowerzysty powinno być priorytetem. Podstawowym parametrem, który należy wziąć pod uwagę, jest rozmiar ramy w calach. Zbyt duża ilość może sprawić, że jazda po nierównych nawierzchniach będzie nieprzyjemna. Zbyt mała obniży komfort jazdy po prostych drogach. Rozmiarówkę najłatwiej dobrać korzystając z tabeli rozmiarów przygotowanej przez producenta. W dużej mierze głównymi kryteriami wyboru są wzrost i długość nóg użytkownika.

You may also like...