pompka rowerowa
Akcesoria sportowe

Pompka rowerowa – na co warto zwrócić uwagę przy jej wyborze?

Urządzenie do pompowania przydaje się w domu, garażu oraz w czasie podróży. Dzięki niemu można poradzić sobie z brakiem powietrza w oponach, utrudniającym bądź całkowicie uniemożliwiającym dalszą podróż. Specjalistyczne akcesoria mogą pomóc również w określeniu ciśnienia w oponach. Wśród modeli wyróżniane są te stacjonarne oraz o bardziej zwartej i kompaktowej budowie, czyli pompki przenośne.

Teleskopowe pompki do jednośladów

pompka rowerowa

Teleskopowa pompka rowerowa cechuje się wygodą użytkowania w każdych warunkach, nawet w terenie. Z łatwością po zakończonej pracy, można ją złożyć do minimalnego wymiaru. Posiada ona uchwyty do montażu na przykład na ramie jednośladu. Pompki wyposażone są także w uniwersalną głowicę do wszystkich rodzajów rowerów. Najczęściej są one produkowana z wysokiej jakości aluminium. Kompozyt ten jest lekki, trwały i niezwykle wytrzymały. Na nagłe wypadki teleskopowe akcesorium sprawdzi się doskonale.

Stojące urządzenia do pompowania opon niezastąpione w przydomowym garażu

Wśród modeli warto wyróżnić także stojącą pompkę rowerową. Model tego typu znajdziesz na stronie: https://www.goride.pl/pompki-do-roweru. Pompkę, którą się stawia, można umieścić w przydomowym garażu. Charakteryzuje się ona stabilną konstrukcją. Posiada długi wężyk, którym można z łatwością manewrować przy pojeździe. Jest bardzo efektywna w działaniu, gdyż po kilku płynnych ruchach można cieszyć się napompowanymi oponami i dalszą jazdą. Tego rodzaju akcesoria zazwyczaj posiadają wbudowany manometr, który precyzyjnie kontroluje ciśnienie w kołach pojazdu.

You may also like...