Odzież sportowa

Peak Performance

Marka Peak Performance została stworzona specjalnie dla osób, które cenią sobie przede wszystkim komfort, który daje odzież podczas wykonywania różnego rodzaju aktywność fizycznych, korzystając przy tym z rozbudowanej i zaawansowanej technologi. Powstała z zamiłowania do gór w Szwecji, 1986 roku, dzięki trzem wpływowym osobom. Redaktor naczelny magazynu narciarskiego-Peter Blom, dyrektor kreatywnego i projektanta-Christer Martensson oraz alpejski narciarz Stefan Engstrom.

Dzięki swojej pasji, wiedzy na temat braków występujących na rynku, a także doświadczenia i potrzeb własnych, przy pomocy profesjonalistów stworzyli markę, która doskonale nadaje się dla miłośników sportów górskich, outdoorowych. 

Produkowane kolekcje charakteryzują się wysoką jakością materiałów, a także wzornictwem oraz niezwykłym komfortem z wykorzystaniem technologi Gore-Tex. Przeznaczone są zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet. Peak Performance oferuje odzież sportową, zimową oraz wiosenną, począwszy od narciarstwa, aż po sporty mniej ekstremalne, bardziej rekreacyjne np. golf. W asortymencie można znaleźć także zaawansowaną technologicznie bieliznę termoaktywną w wielu wariantach, ciepłe bluzy, kurtki przejściowe, a także odzież zewnętrzną taką jak spodnie oraz kurtki narciarskie. Kolekcje podzielone są na kategorie, w zależności od przypisanej im dyscypliny sportu. Ponadto Peak Performance w swojej szerokiej ofercie posiada również odzież do użytku codziennego, plecaki, torby turystyczne, a także walizki. 

Odzież Peak Performance dostępna na https://dobrenarty.pl/peak-performance

You may also like...