Sprzęt Sportowy

Odzież termoaktywna

Odzież termoaktywna ma za zadanie utrzymanie optymalnej temperatury ciała nawet w ekstremalnie mroźne dni. Zarówno odzież, jak i bielizna termoaktywna, są coraz bardziej popularne. Tego typu rzeczy są dostępne w tańszych i droższych wersjach. Tańsze ubrania termoaktywne można kupić w sieciówkach. Jednak jeśli chcemy mieć coś, co spełni nasze oczekiwania, zainteresujmy się produktami firmy X Bionic.

X-Bionic

Producent posiada własne laboratorium w Szwajcarii, w którym naukowcy przeprowadzają testy, które mają na celu wyprodukowanie odzieży optymalnej dla zawodowych sportowców.

W laboratorium są zatrudnieni lekarze, sportowcy, atleci, bionicy, biolodzy i inni jeszcze naukowcy. Dzięki ich współpracy powstają nowoczesne ubrania, dzięki którym uprawianie sportu jest coraz bardziej ekscytujące.

X-Bionic posiada własne patenty i opracowane nowe technologie, dzięki którym tkaniny utrzymują stałą, optymalną dla ludzkiego ciała temperaturę 37 st.C. Oferta sprzedażowa znajduje się pod adresem online: https://www.krakowsport.pl/firm-pol-1435144573-Xbionic.html

Zalety odzieży X-Bionic

Ubrania tej marki są przeznaczone dla zawodowych sportowców i osób, które preferują spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu. Zaletą ubrań jest ich krótki czas schnięcia i najwyższe parametry schnięcia.

Inne parametry to przede wszystkim szybkie chłodzenie, wysoka ciepłota i zredukowana objętość. Te, oraz wiele innych, nowych technologii, sprawia, że ubrania spełniają najwyższe standardy jakości.

W ofercie firmy można znaleźć bluzy, koszulki, kalesony oraz spodenki damskie i męskie. Produkty firmy X-Bionic to odzież sportowa nowej generacji.

You may also like...