Sporty wodne

Kurs Coastal Skipper/Yachtmaster Offshore Shorebased

Kurs Coastal Skipper/Yachtmaster Offshore Shorebased to zaawansowane szkolenie przeznaczone dla osób zainteresowanych zdobyciem wiedzy z zakresu nawigacji po przybrzeżach i offshore.

Podczas kursu uczestnik może zdobyć wiedzę na wysokim poziomie z naciskiem na planowanie drogi przy uwzględnieniu prognoz pogody i na zaawansowaną nawigację. Jeśli chodzi o program kursu to obejmuje on takie aspekty, jak między innymi course shaping and plottin, position fixing, czy też tidal knowledge. 

Informacje o kursie

Kurs jest idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto chce zdobyć niezbędną wiedzę z zakresu nawigacji elektronicznej. Podczas kursu pracuje się na mapach papierowych oraz na specjalnie zaprojektowanym ploterze elektronicznym RYA pozwalającym na konstruowanie zaawansowanych ćwiczeń i schematów. Cały kurs jest podzielony na kilka sesji, a w trakcie jego trwania uczestnik pisze trzy testy sprawdzające. 

Program kursu i efekty

Dzięki zdecydowaniu się na wzięcie udziału w Kursie Coastal Skipper/Yachtmaster Offshore Shorebased można z powodzeniem poszerzyć swoje umiejętności oraz kwalifikacje. Cały kurs składa się z czterdziestu godzin nauki w czasie których można nabyć dużą ilość nowych informacji przydatnych podczas nawigowania. Językiem, który jest stosowany podczas kursu jest język angielski.

You may also like...