Sprzęt Sportowy

Popularne narty Elan

Narty Elan stanowią połączenie tradycji i nowoczesnych technologii. Z tego względu nie od dziś cieszą się ogromnym uznaniem na rynku. Czym wyróżnia się marka? Jak powstały narty Elan? Jakie mają zalety?

Marka Elan

Założycielem firmy był Rudi Finžgar – skoczek narciarski i wizjoner, który zaczął produkować narty przed II wojną światową dla siebie i znajomych. W 1945 roku powstała marka Elan, która na przestrzeni lat się rozwinęła.

Kilkanaście lat później założyciel stworzył Instytut Innowacji, który pozwolił rozwijać skrzydła. Na przełomie lat 70 oraz 80 Elan stało się jednym z największych producentów narciarskich na świecie. W roku 2015 marka zdobyła tytuł „Najbardziej innowacyjnej marki sprzętu sportowego”. Nie bez znaczenie jest fakt, że Elan cały czas wyznacza trendy w branży narciarskiej. 

Szeroka oferta

Elan narty z pewnością zaspokoją wszystkie nasze potrzeby co do narciarskiego sprzętu. Znajdziemy tutaj wysokiej jakości narty skiaplinistyczne i zjazdowe. Ponadto, postawimy na kompletny sprzęt i wszystkie niezbędne akcesoria, jakie pozwolą na zimowe szaleństwo.

Elan zajmuje się produkcją butów, kijków, kasków narciarskich, czy też wiązań. Akcesoria typy pokrowce na narty ułatwiają obsługę sprzętu i dają nam wygodę. 

Narty Elan można znaleźć w internetowych sklepach, gdzie bogata oferta zachęca do zakupu. Plusem jest połączenie dobrej jakości z atrakcyjną ceną, dzięki czemu firma cały czas króluje na rynku. Solidne narty pozwalają oddać się swojej pasji i rozwijać umiejętności na stoku. 

You may also like...