Sprzęt Sportowy

Rossignol buty narciarskie – najlepsze wyposażenie każdego narciarza

Buty narciarskie Rossignol zostało stworzone w oparciu o najbardziej nowoczesną technikę związaną z analizą ruchu stopy narciarza. Dzięki temu buty narciarskie firmy Rossignol zapewniają maksymalną stabilność podczas wszelkiego rodzaju zjazdów na stokach. Opisywane buty stanowią dobrej jakości część wyposażenia każdego narciarza, niezależnie od tego, czy jest on początkujący, czy też zaawansowany.

W asortymencie marki Rossignol zarówno amator, jak i ekspert znajdzie buty na narty odpowiednie dla siebie. Różnią się one konstrukcją oraz materiałem, z którego zostały wykonane, dlatego też przeznaczenie każdego modelu jest nieco inne.

Rossignol buty narciarskie – precyzja podczas jazdy

Nie bez powodu buty firmy Rossignol cieszą się tak dużą popularnością wśród miłośników jazdy na nartach. W ofercie firmy można znaleźć nowoczesne podukty, które są dedykowane dla prawdziwych narciarzy. Buty narciarskie Rossignol są wyposażone w innowacyjną technologię odlewu skorupy o nazwie Dual Core, która zapewnia możliwość wstrzykiwania materiałów o różnej twardości w jedną formę.

Dzięki temu buty narciarskie Rossigol posiadają bardzo cienkie zewnętrzne warstwy materiałów dokładnie otaczające miękkie materiały znajdujące się wewnątrz obuwia. Zapewnia to duży komfort oraz wygodę.

Dla Twojego bezpieczeństwa

Buty narciarskie Rossignol to także gwarancja bezpieczeństwa podczas jazdy. Są one wyjątkowo trwałe oraz odporne na uszkodzenia, zapewniają także dobre przyleganie do stopy.

Co więcej, buty posiadają również specjalne wsparcie tylnej części oraz podbicia i bardzo efektywny transfer mocy bocznej, dzięki któremu buty narciarskie Rossignol stanowią naturalne przedłużenie nogi. 

Buty narciarskie Rossignol dostępne na stronie https://www.krakowsport.pl/pol_m_Sprzet-zimowy_Buty_Buty-Rossignol-497.html

You may also like...